ul. Sycowska 46 60-003 Poznań

Kariera – Pracuj z nami

ElektRa Sp. z o.o. Sp.K. jest jedną z najstarszych firm dystrybucyjnych branży elektrotechnicznej, której korzenie sięgają roku 1945. Jako przedstawiciel wszystkich znaczących marek krajowych i zagranicznych, jesteśmy obecni w kilkunastu miastach w Polsce, mając w ciągłej sprzedaży kilkadziesiąt tysięcy produktów, a kilkaset tysięcy w stałej ofercie. Chcemy, aby każdy nasz pracownik czuł się potrzebny i znajdował pasję w tym co robi.

Dział Sprzedaży w firmie handlowej pełni kluczową rolę. Najważniejszym celem jest sprostanie potrzebom klienta i zapewnienie ciągłości sprzedaży. Możliwe jest to dzięki wykwalifikowanej kadrze oraz fachowemu doradztwu. Chcąc wyprzedzać konkurencję potrzebujemy utalentowanych, inteligentnych i zaangażowanych ludzi.

W chwili obecnej poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
Specjalista ds. Sprzedaży/Przedstawiciel Handlowy
Miejsce pracy: województwo wielkopolskie

Zadania
• Aktywne pozyskiwanie nowych klientów na powierzonym terenie,
• Realizacja założonych planów sprzedażowych,
• Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami,
• Kompleksowa obsługa zamówień klientów,
• Fachowa i rzetelna obsługa klientów, także w zakresie ofertowania
i doradztwa technicznego,
• Raportowanie wyników swojej pracy.
Wymagany Profil
• Znajomość asortymentu elektrotechnicznego i oświetleniowego,
• Obsługa pakietu MS Office, mile widziana znajomość systemu klasy ERP,
• Prawo jazdy kat. B,
• Nastawienie na realizację celów zawodowych,
• Uczciwość, ambicja, determinacja w działaniu,
• Naturalna umiejętność nawiązywania dobrych, pozytywnych relacji z ludźmi.

Oferujemy
• Interesującą pracę w rozwijającej się organizacji o wiodącej
pozycji na rynku w swojej branży,
• Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
• Udział w wewnętrznych i zewnętrznych szkoleniach,
• Niezbędne narzędzia pracy,
• Wynagrodzenie zasadnicze + system premiowy.

Podejmujemy decyzje o zatrudnieniu w oparciu o Twoje doświadczenie i umiejętności. Zatem jeśli poradzisz sobie w dynamicznym i pełnym wyzwań środowisku, czekamy na Ciebie.

Doradca Techniczno-Handlowy
Miejsce pracy: Poznań

Zadania
• Bieżąca obsługa klientów w hurtowni,
• Doradztwo techniczne,
• Budowanie i utrzymanie dobrych relacji z klientami,
• Przyjmowanie, składowanie i wydawanie towarów na magazynie.
• Wiedza techniczna z zakresu elektrotechniki,
• Znajomość obsługi pakietu MS Office, mile widziana obsługa programu serii ERP,
• Doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta,
• Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz wysoka motywacja do pracy.
Oferujemy
• Interesującą pracę w rozwijającej się organizacji o wiodącej pozycji na rynku w swojej branży,
• Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez szkolenia techniczne,
• Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,

Siedziba firmy

ElektRa sp. z o.o. sp.k.
ul. Sycowska 46
60-003 Poznań
NIP: 777-322-05-17

Zadzwoń do nas

Mobilny: +48 508 839 228
Stacjonarny: +48 (61) 867 89 67

Godziny pracy